Jmenuji se Jana Horáková

Jsem realitní makléřka na doporučení

Prožila jsem sedm let v různých zemích u Středozemního moře, kde jsem se starala o turistické destinace a spokojenost turistů. Po návratu jsem věděla, že chci využít svůj talent na realitní podnikání a komunikaci s obchodními partnery.

Dělá mi radost, že posledních 10 let pomáhám lidem s nemovitostmi. Znalost několika jazyků mi umožňuje pracovat s mezinárodní klientelou. Ctím dohody, jsem spolehlivá, upřímná a dotahuji úkoly do zdárného cíle :-).

Těší mě, že se ke mě vracejí spokojení klienti a doporučují mé služby dál.

fotka-rh-kolegyne

Věra Kochová

Realitní makléřka pro prodej a pronájem nemovitostí

Práci v realitách se věnuji od roku 2004. Začínala jsem s pronájmy a prodeji komerčních prostor. Postupně jsem se začala věnovat i pronájmům a prodejům bytů a domů a tato náplň mé práce nakonec převážila. Vždy mě naplňovala práce s lidmi a snaha pomáhat.

 

Ve své práci preferuji osobní přístup. Vždyť najít si nové bydlení opravdu není jednoduché. Je potřeba zvážit všechna pro i proti. Mým úkolem je klientovi s jeho výběrem pomoci, zvážit všechny jeho potřeby a představy a najít pro něj optimální řešení. Co člověk, to jiné přání, jiná představa. Snažím se respektovat lidskou osobnost a s trpělivostí pomáhám klientům dojít k jejich vysněnému cíli. Také jim ochotně, dle svých možností, vycházím vstříc i s řešením problémů, které jsou případně s pronájmem či prodejem spojeny. Věřím, že lidskost a poctivost jsou důležité vždy a všude a tuto zásadu jsem vštěpovala i svým třem dětem. Snažím se vždy jednat slušně a férově, neboť mým cílem je, aby se k nám spokojení klienti vraceli a také nás dále doporučovali. Heslo „Reality s lidskou tváří“ se může zdát jako klišé, ale je to přesně to, oč ve své práci usiluji.

splitter

EXTERNÍ ODBORNÍCI

Foto

Šárka Oharková

Advokátka

V roce 2006 jsem ukončila studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Už během studií jsem začala pracovat v přední české advokátní kanceláři s mezinárodní klientelou a rovněž jsem strávila jeden rok na právnické fakultě univerzity v Drážďanech. Po ukončení studií jsem pracovala jako advokátní koncipientka, a to jak ve velké advokátní kanceláři s mezinárodní klientelou, tak i v menší kanceláři, kde je především kladen důraz na individuální přístup ke klientům. V roce 2010 jsem založila vlastní advokátní kancelář, ve které jsem spojila předchozí pracovní zkušenosti z různých typů kanceláří. Od roku 2010 průběžně spolupracuji s několika realitními kancelářemi či zprostředkovateli na realitním trhu, kterým zajišťuji právní servis související s převodem nemovitostí včetně úschovy kupní ceny a ověření podpisů. Zastávám názor, že bezproblémový převod nemovitostí se bez kvalitního právního servisu neobejde.

pravnik

Jan Válek

Advokát

V roce 2003 jsem ukončil studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. V roce 2007 jsem založil vlastní advokátní kancelář a jsem její řídící osobou. Specializuji se na: nemovitostní právo, smluvní agenda, obchodní a občanské právo. Procesní právo, mnoho let zkušeností se zastupováním klientů před soudy. Mám více než 10 let zkušeností s realitními obchody, prováděním úschov kupních cen a i řešení právních problémů váznoucích na nemovitostech.

JPrerovsky_MG_7005

Michal Karhan

finanční poradce

Financování nemovitostí určených pro bydlení i podnikání v oboru hodnocení nemovitostí se věnuji 14 let. Financoval jsem nemovitosti v celkové hodnotě přesahující 3 mld Kč. Jsem držitelem ocenění TOP Obchodník Hypoteční banky za rok 2009. Specializuje se především na komplikovaná právní řešení financování. Nestandardní klientela pro banky je mojí obvyklou klientelou. Kromě vyřešení finančních zdrojů je prioritou mojí práce co nejméně zatěžovat klienty administrativou. Vyberu pro Vás vhodné řešení v bance s nejlepšími podmínkami. Pracuji i se zahraniční klientelou. Mluvím anglicky.

splitter

KONTAKTUJTE MĚ

JANA HORÁKOVÁ

Vaše osobní realitní makléřka

Pod Nouzovem 969/3, 197 00 Praha 19.

E: jana@realityhorakova.cz

P: +420 608 338 039